Kredi Almanın Yolu

Denizbank’tan Satılık Gayrimenkuller

Denizbank’tan Satılık Gayrimenkuller

Denizbank’tan Satılık Gayrimenkuller listesine internetten ulaşabiliyorsunuz. Burada ilan edilen tamamen bilgiden ibaret olsa da, satış için tüm şartlar bankanın elinde bulunuyor. Piyasa fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatlara taşınmaz alımını yapabileceğiniz bir alternatif olarak Denizbank Satılık Taşınmazlar sizlerin incelemeniz gereken bir listeye sahip olabilir.

Bankadan Satılık Gayrimenkuller

İlan ile taşınmaza ait tüm bilgiler internet sitesinde bulunuyor. Fakat bu bilgilerde yanlışlık olabilir. Bu nedenle ihale yöntemi ile alınan bu taşınmazları kabul etmiş oluyorsunuz. İnternet sitesinde ilan edilenleri inceledikten sonra ayrıca teklif verme imkanınız da bulunuyor. Teklif te yine internet sitesinden oluyor. Teklif vermek için ilgili formu tanzim etmeniz ve gönder butonu ile hareket etmeniz yeterli. Teklif verilirken sizden istenilen bilgiler Ad, soyad, Cep Telefonu, E-posta, Teklif tutarı, Açıklama, güvenlik kodu ve ilgili bilgilendirmeyi kabul ederek işlem yapıyorsunuz.

Okunmalı : Ziraat Bankasından Satılık Gayrimenkuller

Denizbank Taşınmazları İhale ile Satılıyor

Diğer bankalarda teminat tutarı yatırılması istenirken Denizbankta durum biraz farklı. Teklifler banka tarafından uygun bulunması halinde en yüksek teklifi verene banka satış yapıyor. Aynı bedel olursa kapora yatırana satış yapılıyor. Satış için almaya hak kazanan kişiye banka bildirim yapıyor ve süre veriyor. Bu süre sonrası satış gerçekleşmezse iptal ediliyor. Kapora bedeli satışa konu bedelin % 3 oranında oluyor. Yani 1 milyon lira için 30 bin lira kapora yatırmanız gerekiyor. Bu ücret yatırılmadan verilen teklif geçerlilik taşımıyor. Burada yatırılan kapora ihaleyi kazanmanıza rağmen alımı gerçekleştirmemeniz halinde bankanın geliri oluyor. Fakat ihaleyi kazamamamışsanız bu yatırdığınız kapora size iade ediliyor.

Okunmalı : Garanti BBVA Bankasından Satılık Gayrimenkuller

Belirlenen Sürede Taşınmaz Bedeli Yatırılıyor

İhaleyi kazanılması sonrası kişi bankaya taahhüt ettiği süre içinde söz konusu satış bedelini yatırıyor. Bu bedel bu süre içerisinde yatırılmazsa banka tekrar satışa çıkıyor ve tekliflere açık oluyor. Kişinin yatırdığı kapora da bankaya kalmış oluyor. Bu ücretin iadesi söz konusu olmuyor.

Taşınmaz Satışı incelemek için burayı kullanın. Giriş

Gerçek ve Tüzel Kişilikler İhaleye Katılıyor

Denizbank’tan satılık gayrimenkuller alım sonrası ödeme ile dekont kesiliyor. Bu dekont fatura yerine geçebiliyor. ayrıca KDV ödemesi yapmak zorunda değilsiniz. Ayrıca bu ihalelere gerçek kişiler dışında tüzel kişiliklerde katılabiliyor. Bu kişiliklerin katılabilmesi için şirketin ticaret sicil gazetesi, ihaleye katılacak kişinin yetkili olduğuna dair belge, imza sirküleri gerekiyor. Bu sirküler ayrıca Noter tasdikli olması gerekiyor.

Denizbank’tan Satılık Gayrimenkul Şartnamesini aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.