Kredi Almanın Yolu

DenizBank QR Kod Para Çekme

22.12.2020
4.486
DenizBank QR Kod Para Çekme

Denizbank tarafından uygulanan kıvır kot ile para çekme işlemi güvenlik problemini ortadan kaldırmayı planlıyor ortadan kaldırıyor.

Denizbank QR Kod ile Kartsız Para Çekme

Para çekiminde kullanacağınız kısa yollar net olarak şu şekilde;

  • Denizbank Mobil Uygulamayı açın.
  • Menüden QR Kod sayfasına gelin.
  • Para çekmek istediğiniz hesabı seçin.
  • Para çekmek istediğiniz tutarı girin.
  • ATM’den QR Kod ile Para Çekme menüsünü seçin.
  • ATM de çıkan kare kodu Denizbank mobil bankacılık kamera kutusunu okutun.

Açılan ekranda tutar bilgileri girdikten sonra işlemlerinize devam ederek paranızı çekin

Bankalar güvenlik zaafiyetlerinden ortadan kaldırmak için çeşitli yöntemler geliştirmeye devam ediyor. En son Denizbank güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırmak için  QR kodunu geliştirdi.  Günümüzde güvenlikte zafiyetlerinin ortadan kaldırılması için girişilen işlemdir bankalar tarafından en fazla tercih edilen ve müşterilerine kullandım tavsiye kullanılması tavsiyesinde bulunulan öneri ve işlemler arasında yer almaktadır.

Günümüzde güvenlikte zafiyetlerinin ortadan kaldırılması için geliştirilen işlemler bankalar tarafından en fazla tercih edilen ve müşterilerine kullanım tavsiyesinde bulundurulan öneri ve işlemler arasında yer almaktadır.

Denizbank QR Kod İle Para Yatırma

Bankacılık sektörü gelişmeleri bağlı kalarak bankalarca alınan Güvenlik tedbirlerini kullanmaktadır.   Denizbank’ın kullandığı QR kare kod Sektörde ilk sıralara da yerini almaktadır Banka ATM’lerini yapılan sahtekarlık ve hırsızlık var şu kutu ile en asgariye indirilerek sıfıra indirilerek paralar daha güvenli ortamda tutulmakta ve müşterilere güvenli Bir para çekme ve yatırma imkanı sunulmaktadır.

Okunmalı : Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Kutu ile denizbank ATM lerinden para çekme işlemi yapılması için yapılabilmesi için akıllı telefonum ihtiyaç diyor .dır çünkü bu işlem Mobil uygulama ile çalıştığından ilk olarak uygulamanın cep telefonunun indirilmesi gerektiğinden telefonum bulunması da işlemin yapılabilmesi için en önemli şartlardan biridiR

Bu özellikteki teknolojinin sadece mobil bankacılık üzerinden yapılabildiği unutulmamalıdır

Bu kod ile para çekme işlemi nasıl yapılır. Öncelikle akıllı telefonlara İndirilen Denizbank’ın mobil Mobil uygulaması aracılığıyla sisteme giriş yapılması gerekmektedir  Ekran açıldığında kullanıcının karşısına çıkan ağır kutunun QR kodu’nun olduğu bölüme gelinir ve para çekme işlemine başlanır. Bunun için yapılması gerekenin ekranda    Hesap seçeneklerini karar vermektir para çekilecek  hesap tercih yapıldıktan sonra ekranda belirtilen yere çekilmek istenen tutar nasıl yazılır tutarı yazılır.

Denizbank QR Kod İle ATM’den Kartsız Para Çekme

Bütün bu işlemler yapılırken kullanacağım ATM’ninin yanında olması kendisini zaman açısından büyük kolaylıklar sunar  Bütün bu işlemler yapılırken ATM nin Yanında olunması ve işlemlerin’a geldikten sonra yapılmaya başlanması kullanıcıları için kullanıcıların yararınadır.

ATM’nin mi yanında bu işlemler yapıldıktan  sonra ATM para çekme işlemini tıklanır ve ekrana çıkan mi yanında bu işlemler yapıldıktan sonra ATM para çekme işlemini tıklanır ve ekrana çıkan QR koduyla para çekmemesini  Butonuna tıklanır ve işleme ekrana çıkan karekod ile devam edilir  Ekrana çıkan denizbank mobil bankacılık kare kodunun okuduktan sonra işlem yapılabilir işlemi başlaması için karekodun okutulması gerekmektedir

Kamera ile kare kodu okutulmasının ardından ekranda çekilmek istenen tutar bilgileri yazmak gerekir ekrana çekilmesi İstenen tutar yazıldıktan sonra devam tuşuna başlı basılarak işleme devam edilir ATMnin verdiği para alındıktan sonra işlem tamamlanır.  İstenen tutar yazıldıktan sonra devam tuşuna başlı basılarak işleme devam edilir atm nin verdiği para alındıktan sonra işlem tamamlanır

Denizbank QR kodu ile para çekme işlemini tamamlamak için adımların sırayla izlenmesi gerekmektedir.  son derece basit olan para çekme işlemi kullanıcının yanında kart olmadan sadece cep telefonu aracılığıyla hiçbir işlem ücreti ödemeden yapabildiği bir işlemdir. Son derece güvenli olan bu işlem ATM’ lerden yapılan kart kopyalama yasa dışı olaylar ve haksızlıkların da önüne geçmiş olmaktadır.

Denizbank Fastpay Para Çekme

Denizbank’ın kartsız İşlem imkanı sunduğu bu yöntem yöntemin kullanılabilmesi için o fastpay dahilinde para gönderme ya da SMS ile gönderilen parayı çekebilme kredi kartı ve kredi başvurusu yapabilmek gibi bankacılık işlemleri yapabilmektedir.

Oldukça kullanım kolaylığı sağlayan ve güvenli bir işlem olan QR kutu ile para çekme yanında aynı işlemler yapılarak Para yatırla bilmektedir kullanıcılar bu QR  kodla kod ile güvenli para çekme işlemi yapabildiği gibi güvenli bir şekilde para yatırma işlemi de yapabilmektedir.

QR Kod İle Para Çekme Masrafları

Bankalar yaptıkları ve verdikleri tüm hizmetler için masraf talebinde bulunabiliyor. Bu masraflardan bir tanesi de para çekme masrafları. Güncel olarak Denizbank ürün ve hizmet ücretleri sayfasından para ücretlerini takip edebilirsiniz. Çünkü her hizmet için farklı miktarlar söz konusu edilebiliyor.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.