Kredi Almanın Yolu

Denizbank POS Destek Hattı Çağrı Merkezi Numarası Kaç?

Denizbank POS Destek Hattı Çağrı Merkezi Numarası Kaç?

Denizbank’a bağlı olarak kullandığınız Kredi Kartı Pos Ödeme cihazında oluşabilecek problemler ve teknik destek için Denizbank Pos Destek Hattı 444 08 02 numarayı aramanız yeterlidir.

POS makineleri, kredi kartı ile alışveriş yapabilmek için iş yerlerinde bulunması gereken ödeme alma cihazlarıdır. İlk dönemlerde POS cihazları oldukça basit bir yapıdaydı. Ancak günümüzde çok fazla fonksiyona sahip olan, dijital POS makineleri ortaya çıktı. POS makinelerinde yaşanan bu gelişmeler, iş yeri sahiplerinin bazen kullanım zorluğu yaşamasına yol açmaktadır.

Türkiye’nin en yenilikçi bankalarından biri olan Denizbank, kendi POS cihazını kullanan firmalar için özel bir destek hattı oluşturmuştur. Bu hat üzerinden Denizbank POS müşterileri 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek karşılaştıkları sorunlar hakkında bilgi alabilmektedir. Denizbank tarafından oluşturulan POS destek hattına 444 0 802 numaralı telefondan uğraşmak mümkündür.

Okunmalı : Hangi Bankanın POS Cihazı Alınmalı

Denizbank POS Arıza Kodları

POS makineleri, ödeme işlemlerinde sağladığı kolaylığın yanı sıra, bazen işlemler esnasında hata kodları verebilmektedir. Bu hata kodları, iş yeri sahipleri açısından kafa karıştırıcıdır. Ancak her kodun ifade ettiği bir anlam vardır. Denizbank POS cihazlarında yaşanan hata kodlarından bazıları ve anlamları şu şekildedir:

  • 00 TR: Bu kod esasında bir hata kodu değil onay kodudur. Yapılan işlemin onaylandığını ifade eder.
  • 04 TR: Bu hata kodu çeşitli nedenlerden dolayı kartın bu işlemi yapmaya yetkisinin olmadığı ve üye iş yeri tarafından karta el konulması gerektiği anlamına gelmektedir.
  • 05 TR: İşlemin onaylanmadığını bildiren bu hata kodunda, geçerli neden kesin olarak belirtilmemektedir.

Denizbank POS Avantajları

Denizbank tarafından sağlanan POS cihazları, üye iş yerlerine pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların başında Visa, Mastercard, American Express ve China Union Pay logosu taşıyan kredi kartlarına satış işlemi yapabilmeye olanak tanıması gelmektedir. Denizbank POS kullanıcıları günlük, haftalık ve aylık olarak yapmış oldukları inceleme olanağına sahiptir.

Gerek bildirimler yolu ile gerekse de düzenli olarak gönderilen ekstreler ile iş yerinin kredi kartı ile satışlarının takip edilmesi mümkündür. Ayrıca turistlere satış yapan işletmeler açısından da Denizbank geniş avantajlar sağlamaktadır. Dünyada en çok kullanılan 5 para birimi ile satış yapabilmek Denizbank POS cihazları ile mümkündür.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.