Kredi Almanın Yolu

Denizbank Kredi Kartı Paracard Şifre Alma Numarası

17.12.2021
1.037
Denizbank Kredi Kartı Paracard Şifre Alma Numarası

Kredi kartınızı Denizbank’tan almışsanız bir Bonus Kredi Kartına sahipsiniz demektir. Garanti BBVA ile anlaşmalı olarak Bonus kredi kartı hizmeti sunan Denizbank kredi kartı şifre alma işlemi banka şubesinden yapamayacağınız bir husus. Nitekim güvenlik adına atılan adımlardan sadece bir tanesi.

Başvuru yapmanızın ardından kredi kartının basımı ve size teslimi için yaklaşık iki haftalık bir süreden bahsetmek mümkün. Kredi kartına başvuru için önünüzde birden fazla yol bulunuyor. Bu başvurulardan herhangi birisi ile işleminizin tamamlanması ve onaylanmasının ardından kredi kartınız sizin adresinize kadar getirilir ve teslim edilir. Bu aşamadan sonra bu kartı kullanabilmeniz için de şifreye ihtiyacınız olacaktır. Denizbank Kredi kartı şifre alma işlemleri de birden fazla alternatif ile karşımıza çıkıyor.

Okunmalı : Denizbank QR Kodla Kartsız Para Çekme

SMS İle Denizbank Kredi Kartı Şifresi Alma

Denizbank Bonus kredi kartı kullanımı için ihtiyacınız olan şifre alma işlemi öncelikli olarak en kolay yolu ile SMS aracılığıyla yapılabilir. Bu işlem için öncelik mesaj göndereceğiniz telefonun sistemde sizin adınıza kayıtlı olmasıdır. Bu aşamadan sonra Denizbank Ek Kredi Kartı da dahil olmak üzere  yapmanız gereken husus;

SİFRE boşluk KARTINIZIN SON DÖRT HANESİ boşluk KARTINIZIN ARKASINDAKİ GÜVENLİK KODU yazın ve 3280’e mesaj gönderin.

İnternet Bankacılığından Denizbank Kredi Kartı Şifresi Alma

En çok kullanılan yollardan bir tanesi de Denizbank internet bankacılığı yada mobil bankacılık üzerinden yapılabilendir. Denizbank’ın resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığı girişi yapılmaktadır. Burada giriş sonrası güvenlik menüsü ile ayarlar menüsünden şifre parola işlemlerinizi seçmeniz halinde mevcut kart şifrenize ulaşabilir ve yeni bir şifre oluşturma işlemi de yapabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetlerinden Kart Şifresi Alma

Denizbank telefon bankacılığı ya da Denizbank Müşteri Hizmetleri üzerinden Bonus Kredi Kartı Şifresi alma işlemi yapılabilen bir husus. Burada arayacağınız numara 444 0 800. Bunun yanında müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra gerekli güvenlik adımları neticesinde yetkili size şifre belirleme için sisteme bağlıyor ve sizde telefon tuşları ile kendinize Denizbank Kredi Kartı Şifresi Alma işlemini yapmış oluyorsunuz.

Okunmalı : Denizbank Telefon Bankacılığı

Kredi Kartı Güvenliğinde Şifreler

Denizbank müşterilerine sunduğu hizmetleri şifreler eşliğinde veriyor. Bu şifrelerden yoksun olarak sizde dahil kimse işlem yapamıyor. Burada müşterinin maddi olarak mağdur olmaması açısından da sürekli kredi kartı güvenliği ile ilgili hususlarda ilanlarda bulunuluyor. Bu anlamda özellikle telefonunuza gelen geçici şifrelerde dahil olmak üzere hiç birinin banka görevlileri de dahil olmak üzere paylaşılmaması gerekir.

Diğer bir husus da kartınıza oluşturacağınız şifredir. Bu şifre herkesin tahmin edemeyeceği kadar karışık ve gerçek kişisel bilgilerden uzak olmalıdır. Doğum yılı yazan bir çok kişinin bu nedenle mağdur edildiği haberlerini duymuşsunuzdur. Bunun yanında unutmamak için 1234, yada hepsini tek rakamdan oluşturmak (4444) sakıncalı bir durum. Bunun için kimsenin tahmin edemeyeceği ve sizlerin de unutmayacağı bir numara oluşturmada fayda olacağını düşünüyorum.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.