Kredi Almanın Yolu

Burger King Franchising’i Açmak

19.12.2019
634
Burger King Franchising’i Açmak

Franchising Özellikleri Nelerdir?

  • Serbest zamanlı çalışma sisteminin ve – ekonomi devi özel sektör piyasalarının en işlek ve en tercih edilenlerinden bir tanesidir Burger king ve Franchising açmak fikri. Burger King Franchising’i açmak ve mali ölçekte ekonomik ve yasal dayanağını hukuk çerçevesinde almış olan özellikleri ile iş sahibi olmak ve devasa bir şirket kurmak, elbette ciddi sorumluluklar ve ekonomik destek sağlayıcı unsurlar dâhilinde geliştirilen politikaların ürünüdür.
  • Burger King Türkiye’de Master Franchise olarak Gıda sanayi ve Anonim Şirket adı altında tüm lisans ve yasal haklara sahiptir.

 

  • Franchise (lisans) süresi 20 yıl olan ve restoran işletmeciliklerin açılması için temel dayanak olan lisans sayesinde ticari işletme sahibi kurum işletme ve restorant organizatörleri iş yeri açma, ticari faaliyetlerine devam etme imkân ve olanaklarından faydalanacaklardır. Franchising açmak ve yasal çerçeve dâhilinde finansal hizmetlere adım atmak son derece güvenli ve ticari işletme sahipleri için, referans noktasında hukuki ve güvenilirlik katsayısını artırıcı nitelikte işlemlerdendir.
  • Girişimci ruhu, başarma azmi, yönetim tecrübesi ve kaliteye olan düşkünlük, başarılı ve son derece uzman CV geçmişi ve sertifika belgeleri, gerekli yatırım hacmine sahip ve ekonomik kazanımları yeterli, mali kaygısı olmayan vs. çoğaltılabilen, finanssal kıymetlerinin farkında olan ve gelecekteki yatırımlarını doğru ölçekte kullanabilen herkes Franchising olabilmektedir. Burger King topumca ve her yaştan tüketim alıcısı olan nadide firmalardandır. Franchising açmak ve burgerking hizmet etmek ancak, ticari alt yapı ve finansal kaynakları kullanabilen işlek beyin dağarcığına sahip yönetici iş hacmi ile mümkündür.
  • İşletmeci adayları verilen eğitim ve hizmetler ışığında lisans alarak Frinchising açma derecesinde işletmeci sahibi ve ünvanı temsil görevini üstlenebilmekedir.
  • Yatırım bedeli burger king için 500.000 USD + KDV’den başlamaktadır. Bu sebeple ekonomi araçlarını iyi ve yetkin kullanabilmek akıllıca olacaktır. Risk yönetim sistemin dengeli sürdürme politikası, Burger king ve Frichising açma fikri ile yola çıkmak isteyenler açısından önemli ve atlanmaması gereken bir konudur.
  • İş yeri giriş katında, giriş katı minimum 120metre2, toplam kapalı alan 300 metre2.Ön cephe genişliği minimum 6,5 metre, tavan yüksekliği minimum 2.90 metre. food courtlarda yer alan restoran genişliği depo dâhil alan 100metre2 olmalıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.