Kredi Almanın Yolu

Banka Şubesine Gitmeden Kredi Almanın Yolu

26.07.2020
463
Banka Şubesine Gitmeden Kredi Almanın Yolu

Kişisel olarak bankacılık ürünlerini alıp hizmetlerinden faydalanmak için günümüzde internet bankacılığı kullanıcısı olmamız neredeyse şart. Bu anlamda kendi şubenizi yanınızda taşıyabilmeniz için internetiniz, telefonunuz ve bankanıza göre indirmiş olduğunuz uygulamanız yeterli olur. Öyle ki tüm alternatifleri cebinize sunan bankalar birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor. Acil para ihtiyacı karşısında bu ihtiyacınızı bankalardan karşılamak istiyorsanız işte size banka şubesine gitmeden kredi almanın yolları.

Akbank Direkt Kredi

Akbank mobil ve internet bankacılık markası olan Akbank Direkt ile anında kredi almanın yolu banka şubesine gitmeden geçiyor. Dilerseniz anında hesabınıza geçen kredinizi de dilediğiniz ölçüde kullanıyor ve başka hesaplara virman edebiliyorsunuz. Akbank Direkt ile anında kredi alabilmenin maksimum limiti 40 bin lira. Bunun yanında maksimum vadeniz ise 60 ay. Yani alacağınız krediyi beş yıl vadelerde ödeyebiliyorsunuz. Başvuru ile onaylanması, söz konusu sözleşmeler ve protokollerin onayı sonrası hesabınıza paranız anında geçiyor ki burada kendi hesabınızın olduğu banka şubesi ve diğer şubelere gitmenize gerek kalmadan hemen kredi ürününüzü alabiliyorsunuz.

Garanti BBVA Anında Kredi Alma

İhtiyaç kredinizi Garanti BBVA nezdinde almak isteyen kişiler anında kredi için yine internet bankacılığını kullanıyor olması gerekiyor. Burada sizlere özel kampanya düzenleyen Garanti BBVA 3 ie 60 ay vadelerde kredi tahsisi yapıyor. Verilen kredinin vade süresine bağlı olarak ta faiz oranları değişiyor. Gerçek kişiler beş yıl vadeli kredi alabilirken ticari amaçlı olan işletmelerde 36 ay vadeli olarak kredi alabiliyor. dijital ortamda yapacağınız başvuru ve onay sonrası söz konusu protokollerin krediyi alan kişiyi cep telefonu aracılığıyla onaylaması gerekiyor. Onay sonrası kişiye ait protokeller, ödeme planı ve diğer belgeler kişinin mail hesabına gönderiliyor. Bu anlamda Garanti BBVA Anında Kredi alma yolu olarak mobil bankacılığını da kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Anında Kredi Yolu

Krediler alınırken belli miktarlarda kredi kartlarına verilen limitler dahilinde de avans kredi alımları söz konusu. Bunun yanında en hızlı kredi alma yollarından birisi de internet bankacılığını kullanan kişiler için QNB Finansbank Anında Kredi Almanın Yolu olarak tarif edilebilir. Banka müşterisi konumundaki kişilere kredi notu ve gelirlerine bağlı olarak anında kredi tahsisini internet bankacılığı sayesinde tahsis ediyor. Kişi de anında kullanmaya başlıyor. Finansbank’ın anında kredi uygulaması KrediGo sizlere bu anlamda yardımcı olabilecek bir akıllı telefon uygulaması.

Ziraat Dijital Kredi İle Anında Kredi Almanın Yolu

Ziraat Mobil ve Ziraat İnternet Bankacılığından başvuru yapabileceğiniz anında kredi almanın yolu sayesinde banka şubesine gitmeden anında tahsis yapılabiliyor. Beş yıl vadelere kadar alabileceğiniz kredi için başvuru sonrası olumlu değerlendirilmesi ve kredinize onay çıkması gerekiyor. Bunun yanında hemen alabileceğiniz kredi için hayat sigortası poliçesi yaptırmanız da gerekenler arasında bulunuyor.

Yapı Kredi Bankası Anında Kredi Almanın Yolu

Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi Almanı Yolu Yapı Kredi Bankasından geçiyor. Kişi bireysel olarak ihtiyaç duyduğu tüm alımlar için gerekli olan maddi karşılığı Yapı Kredi Bankası Anında Kredi ile yapabiliyor. Şubesiz kredinin yolu ile beş yıl vadeye kadar kredinizi alabilirken dilediğiniz zaman kapatma özgürlüğüne de sahipsiniz. Kredi için dijitial ortamda yapılan başvuruya dijital ortamda onaylar verilmesinin ardından dilediğiniz ve onaylanan kredi limitiniz hesabınıza yatıyor. Tatil günleri ve 7-24 her zaman başvuru ile alım imkanı bulunuyor.

Denizbank Cebimde Kredi İle Anında Kredi Almanın Yolu

Denizbank Cebimde kredi cıngılı ile müşterilerine kampanya düzenliyor. 55 bin liraya kadar beş yıl vadede kefilsiz, evraksız kredi tahsisi yapabilen banka bu anlamda başvuruları dijital ortamda alıyor. İnternet ve mobil bankacılığı kullanan Denizbank Müşterileri başvuru ile birlikte gerekli onay sonrası paranız hesabınıza yatıyor. Denizbank anında kredi tahsisi her gün 9:00 ile 21:00 saatleri arasında yapılabiliyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.