Kredi Almanın Yolu

Aras Kargo Takip Nasıl Yapılır? Kargom Nerede? Sorgulama

27.08.2020
488
Aras Kargo Takip Nasıl Yapılır? Kargom Nerede? Sorgulama

Kurye ve kargo gönderiminde kullanmak isteyeceğiniz bir çok firmadan birisi olan Aras Kargo takip, kargo sorgulama, kargom nerede gibi sorularınızın cevabı kısa ve net;

Gelen ve giden kargoların takibi için yapmanız gereken https://social.araskargo.com.tr/ adresini ziyaret ettikten sonra buradaki bölüme kargo takip numaranızı girmek olur.

Facebook Aras Kargo Takibi ve Şikayetleri

Aras Kargo milyonlarca kişiye ulaşmanın gücü ile son dönemde kargo takibin sosyal platform facebook üzeriden de yapıyor. Ayrıca çok kişiye hizmet vermenin yanında yapacağınız şikayetlerde aynı platformdan yapılabiliyor.

Kargo Takip Sorgulama Adresi

Söz konusu paket ve teslimi olunca farklı sınıflara hizmet veren Aras Kargo sizlere farklı sorgulama imkanları da sunuyor. Bu anlamda kargo takip numarası elbette önceliğiniz olacak ancak e-ticaret siparişleri için sorgulama imkanı da bu sayfadan veriliyor. https://www.araskargo.com.tr/trmobile/ Buradan giriş sonrası sipariş takibi, şubeler ve telefon numaraları ile adresleri, kurye çağırma hizmeti, göndereceğiniz paketin ücretini hesaplama ve paketin kaç günde gideceğine dair sorgulamalar da söz konusu.

Aras Kargo Müşteri Hizmetlerinden Kargo Takibi

Aras Kargo’nun müşteri hizmetleri tüm taleplerinize tek numaradan cevap veriyor. Bu anlamda 444 25 52 sizlerin aramanız gereken numara. Buradan istediğiniz şubeye ulaşma imkanı verilirken ayrıca kargonuzun durumu ve diğer hususlar hakkında bilgi de alabiliyorsunuz.

Aras Kargo takip için önünüzde üç alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi aras kargo barkodu ile sorgulama. Kargonuzun durumunu öğrenmeniz için sizlere gönderici tarafından kargonun verilmesi ile belirtilen telefon numarasın kargo takip numarası ve diğer bilgilerde gelmektedir. Bu numaralar sayesinde paketinizin nerede olduğunu ve hangi aşamada kaldığını, Sizlere ne zaman teslim edeceğini bulabilirsiniz. Sizlere verilecek ihtiyacınız olan takip numarası 13 hanelidir. Örneğin (Aras Takip : 36654768786) Sonundaki B002 ise size mesajın kimin gönderildiğine dair bilgidir. Bu dört hanenin sorgulama da girilmemesi gerekir.

İsimle Aras Kargo Takip Sorgulama

Aras Kargo tamamen dijital yöntemler ve internet üzerinden takip edilebilin bir alt yapıya sahip. Ancak buradan isimle kargo takibinin yapılması söz konusu değil. Müşteri hizmetlerini aramış olsanız dahi sizden kargo takibine binaen numara istenecektir. Bu numara olmadığı zamanlarda da müşteri hizmetleri sizlere isimle destek olabilir.

Aras Kargo Çalışma Saatleri ise

Kargo takibi ile teslimatları da belli saatler çerçevesinde yürütülüyor. Pazar günü tatil yapan Aras Kargo Cumartesi günü sabah 08:30 ile 15:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Hafta içleri ise sabah 08:30 ile 18.00 saatleri arasında kargonuzu alırken gönderebiliyorsunuz.

Aras Kargo Mobil Uygulama İle Kargo Takibi

Akıllı telefon uygulamalara kurumsal açıdan olduğu kadar kişisel yönden de tüketicilere her türlü desteği vermeye devam ediyor. Google play ve ios kullanıcılar için uygulama indirildikten sonra buranda da sorgulamalar yapabiliyorsunuz. Bu uygulamaların en cazip tarafı sizlere canlı destek veriliyor olmasıdır. Buradan sizlere hizmet verecek en yakın şubeyi sorgulama, telefon numarasını öğrenme gibi hizmetleri de alabiliyorsunuz. Bunun yanında kargo gönderim hesaplama gibi hizmetlerde alınıyor.

Aras Kargo Şubesinden Kargo Takip – Sorgulama

Tüm bu alternatiflerinizi bir kenara bırakıp dilerseniz size yakın bir Aras Kargo şubesini ziyaret ederek buradan kargonuzun durumu hakkında da bilgi alabilirsiniz. Kargo şirketleri durumlarına göre yoğun çalışan yerler olmasına karşın tüketicilerin taleplerine de olumlu cevap verebiliyor. Bu aşamada sorgulama adreslerinden bir tanesi şubeler.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.