Kredi Almanın Yolu

Anında Kredi Ziraat Bankası Dijital Kredilerde

Anında Kredi Ziraat Bankası Dijital Kredilerde

Bankaya gitmeden anında kredi alabilmenin yolu internetin sayesinde gelişirsen bu alternatifleriniz arasına alabileceğiniz Ziraat Bankası Dijital Kredi sizlere önemli avantajlar sağlayabilir. Bankanın en büyük özelliği banka ve ATM şube ağı. Bu anlamda bir kaç adım önde olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırım. Ziraat Bankası Anında kredi alabilmenin yolu olan dijital kredi nasıl alınır? Nasıl Başvurulur? Kimler alabilir? gibi sorularınız bulunuyorsa lütfen makalemize devam edin.

Ziraat Mobil Ve İnternet Bankacılığından Dijital Kredi

İnternet bankacılığının sağladığı kolaylıklardan bir tanesi olan anında kredi dijital yollardan yapılan başvuru ve onaylar sayesinde alınabiliyor. Burada yapılacak protokoller tamamen dijital yoldan oluyor. Size matbu evrak verilmesindense mail yoluyla size gönderiliyor. Sözleşmeye imzanızı da SMS onayı ile veriyorsunuz ve anında tüm kredi işlemleriniz yapılıyor. İşlem sonrası ise hesabınıza paranız yatırılıyor.

Okunmalı : Ziraat Bankası Eğitim Kredisi

Bir banka şubesinden krediye başvuru, işlenmesi ve sonuçlanması biraz zaman alan bir işlem Nitekim şubede sıra beklemek, insanların işlemlerinin bitmesini beklemekte ayrı bir sorun. Burada eğer Ziraat bankasında hesabınız varsa bu hesaba tanımlı internet bankacılığınız bulunuyorsa vakit kaybetmeden dijital kredi ye başvurup hemen alıp, ihtiyacınızı karşılar ve harcama yapabilirsiniz.

Okunmalı : Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi

Krediye Başvuru Nasıl Yapılır?

Ziraat dijital kredi başvurusu tamamen mobil bankacılık yada internet bankacılığı üzerinden yapılıyor. Kredi menüsünden krediye başvur sayfası ile başvuru yapabiliyorsunuz. Başvuruda almak istediğiniz tutarı ve vadesini girdikten sonra başvur menüsü ile hareket ediyorsunuz. Burada mevcut alacağınız kredi ile ödeme yapacağınız taksit sayısı ve tutarları görünüyor. Görmeden onay söz konusu değil. Onaylamanız halinde ise tüm işlemlerin bitmesi için size SMS ile kod gönderiliyor. Bu kodu sisteme girmeniz halinde onay vermiş oluyorsunuz ve krediniz hesabınıza yatırıyor. Bu andan itibaren mesai saatini beklemeden havale yapabilir veya EFT talimatı da verebilirsiniz.

Okunmalı : Ziraat Bankası Eğitim Kredisi

Dijital Kredi Özellikleri

  • İnternet ve Mobil Bankacılık üzerinden başvuru ve onay süreci.
  • 60 ay beş yıllık vadeye kadar borçlanabilme özelliği
  • Onaylanması halinde hemen hesabınıza yatırılır
  • Hayat Sigortası poliçesi yapılıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.