Kredi Almanın Yolu

444 03 33 Kimin Numarası? Bankacılık mı?

444 03 33 Kimin Numarası? Bankacılık mı?

Garanti bank müşterisi olarak bankacılık işlemlerini yürüten kullanıcılar, tüm işlemlerini banka şubelerine gelmeye gerek kalmadan 444 03 33 Alo Garanti telefon bankacılığı hizmet numarasını arayarak oturdukları yerden kolayca gerçekleştirebilirler. Sistemin sesli yönlendirme hizmeti, herhangi bir tuşlamaya gerek kalmadan, sadece konuşarak istediğiniz tüm bankacılık hizmetinden hızlı ve güvenilir bir şekilde faydalanmanızı sağlar.

Garanti BBVA Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi

Self servis adı verilen yöntemle, kendi telefonunuzdan güncel hesap bakiyenizi öğrenebilir, çeşitli işlemler yapabilir, kredi kartı borcunuzla ilgili her türlü işlemi sorgulatabilir, ekstrelerinizin tarihini değiştirebilir ve diğer tüm bankacılık işlemlerinizi en hızlı şekilde halledebilirsiniz. Paracard veya da kredi kartınızın bulunması durumunda 444 0 333 Alo Garanti BBVA telefoton bankacılığı numarasını aradıktan sonra “Şifre Al” diyerek menüye erişebilir, buradan da bankacılık şifrenizi alarak Alo Garanti’yi kısa süre içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik işlem yapmak için mesai saatlerini veya hafta içini beklemenize gerek yok. Alo Garanti Telefon Bankacılığı sayesinde ister mesai saatleri dışında, isterseniz de hafta sonunda dilediğiniz gibi kolay işlem yapabilirsiniz. Garanti Bankası müşterilerinin 7 gün 24 saat boyunca hızlı bir şekilde işlem yapmasını hedefleyen bir bankadır.  Sadece, Garanti Bankası çağrı merkezi ile yapacağınız görüntülü arama işlemlerini sadece hafta içi sabah 09:00 ile akşam 18:00 saatleri arasında yapabilirsiniz. Bankanın çağrı merkezi ile yapacağınız görüntülü sohbet için şu yolları izlemeniz gerekiyor;

  • Tüm yatırım işlemleriniz için 444 0 331 numarasını aramalısınız.
  • Garanti Mortgage işlemleri için 444 EVIM numarasını aramalısınız.

Garanti BBVA Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri

Yapacağınız aramalar sonucunda tarafınızdan hiçbir ücret tahsis edilmez. Yaptığınız aramalar, konuştuğunuz dakika boyunca telefon paketinizde bulunan dakika hakkınızdan düşer, banka ile yaptığınız görüşmeler için herhangi bir ek fatura ödemezsiniz.

Okunmalı : Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

444 0 333 Alo Garanti Telefon Bankacılığı üzerinden yapamayacağınız tek işlem, para çekme işlemidir. Ancak Garanti Bankası cebe havale ya da kredi kartı ve banka kartınız ile para çekme işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 2004, 2006, 2008, 2009 ve 2010 yıllarında Türkiye ve Avrupa’da birbirinden farklı dallarda “En iyi Çağrı Merkezi” kategorisinde ödül almaya hak kazanarak üstün kalitesini kanıtlayan 444 0 333 Alo Garanti telefon bankacılığı sistemi, müşterileri için her gün daha iyisini hedeflemektedir.

Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi

Banka tarafından kullanıcılarına özel olarak sunulan telefon bankacılığı ile kullanılabilen vadeli mevduat hesap faiz oranlarını, hiçbir banka şubesinde kullanamıyorsunuz. Bu hizmeti sayesinde kullanılma oranını oldukça genişleten 444 0333 Alo Garanti telefon bankacılığı, yatırım araçlarını kullanmaya yönelik attığı dev adımlarla ve yaptığı çeşitli yatırımlarla diğer bankaları geride bırakmış durumda.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.