Kredi Almanın Yolu

Akbank Taksitli Avans Nasıl Alınır (Avans Hesaplama)

23.12.2019
506
Akbank Taksitli Avans Nasıl Alınır (Avans Hesaplama)

Akbank kişilere sahibi olduğu kredili mevduat hesabı artı para ve Axess Kredi Kartı limiti doğrultusunda taksitli nakit avans hizmeti sunuyor. Bu hizmetin alınmasında hesabınızdaki limit kadarını alabiliyorsunuz. Elbette bu durum tüketici kredisine göre daha kısa vadelerde alınabiliyor ki yine de tercih edilen bankacılık ürünleri arasında yer alıyor. Akbank Taksitli Nakit Avans kişilerin alternatif olarak nakit ihtiyacını karşılama yollarından sadece bir tanesi.

Axess Taksitli Nakit Avans

Nakitin ne zaman ihtiyaç duyulacağı belli olmuyor. Bu anlamda Akbank müşterileri Direkt sayesinde anlık olarak sekiz adımda 50 bin Liraya kadar Akbank Direkt kredi kullanabiliyor. Fakat bu kullanım için bazı şartların aşılması da gerekiyor. Bu nedenle en çok kullanılanı ve hızlı olarak alınabileni Axess kredi kartı yada Akbank Artı Para hesabından taksitli nakit avans.

Akbank Taksitli Nakit Avansa Nasıl Başvurulur?

Müşteri Hizmetlerinden Nakit Avans: Akbank Taksitli Nakit Avans başvurusunu Akbank Müşteri Hizmetleri numarası olan 444 25 25 numarayı aradıktan sonra kredi kartı menüsü üzerinden 3 numarayı tuşladıktan sonra başvurabilirsiniz.

Axess Mobil Nakit Avans : Nakit avans başvurusunu Akbank Axess mobil üzerinden kartlar menüsü üzerinden taksitli avans menüsü ile yapabilirsiniz.

İnternetten Nakit Avans : Akbank İnternet sitesi üzerinden kart işlemleri ile taksitli avans menüsünden başvurabiliyorsunuz.

Akbank Mobil Nakit Avans : Akbank Mobile giriş ile başvuru ve nakit ihtiyaçlarım sayfasından taksitli nakit avans menüsü ile başvuru yapabilirsiniz.

Akbank ATM Nakit Avans : Kredi kartınız ile bir bankamatikten giriş yaptıktan sonra nakit avans menüsü ile başvuru yaparak anında nakit çekim yapıyor ve paranızı kullanabiliyorsunuz.

Akbank Axess Kredi Kartı Nakit Avans desteği 18 ay vadeye kadar alınabilen bir bankacılık ürünü. En kısa vadesi ise 2 ay.  En az 200 Lira alınabilirken en çok 15 bin lira ile sınırlı. Bu hizmeti hem kartınız üzerinden hem de Akbank Kredi Mevduat Hesabı Artı Para üzerinden alınabiliyor .

Nakit Avans İçin Ne Kadar Öderim?

Akbank Nakit Avans hizmetinin faiz oranı % 1,60 ile hesaplanıyor. Almak istediğiniz 2 bin lira için 12 ay vadelerde 188,19 TL aylık ücret ödemesi yapıyorsunuz. 12 ay sonunda 215,25 TL faiz ödemesi, 32,29 TL KKDF ve 10,76 TL BSMV ödemesi yaparsınız. Toplam ödeme tutarınız ise 2 bin 258 Lira 30 kuruş olur.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.