Kredi Almanın Yolu

Akbank Günlük EFT Havale Limiti Artırma (Yükseltme) Yapmak istiyorum

14.07.2020
1.455
Akbank Günlük EFT Havale Limiti Artırma (Yükseltme) Yapmak istiyorum

Teknik açıdan bankalar müşterilerine belli miktarlarda para çekme, yatırma ve gönderme hizmeti veriyor. Bu limitlerden bir tanesi de Akbank günlük eft limitleri. Kişiler zaman içerisinde göndermesi gerektiği para tutarının yetersiz olması nedeniyle mağdur olabiliyor. Özellikle ticari olarak çalışan firmalar günlük gönderdikleri para tutarları nedeniyle sorunlar yaşayabiliyor. Bu anlamda Akbank günlük EFT havale limiti yükseltme işlemi yapmak isteniyor.

EFT ve Havale Limiti Yükseltme Nasıl Yapılır?

İçindekiler

Ticari ve bireysel müşterilerine Akbank Direkt ile hizmet veren banka dijital yöntemler sayesinde bazı limitleri artırma ve yükseltme imkanı verirken eft limiti artırma işlemi için buradan hizmet almanız mümkün değil. Bu hizmeti alabilmeniz için banka şubesine başvuru yapmanız ve talepte bulunmanız gerekiyor. Banka sizin talebinizi aldıktan sonra gerekli incelemeyi yapıyor ve bankaya uygun şartlarda limitlerinizde güncellenme yapılabiliyor. Banka ile anlaşmanız olması halinde ise bu anlaşmaya bağlı olarak banka sizlere gerekli limitleri sunuyor.

Okunmalı : Akbank Ortak ATM Havale EFT Ücretleri

Akbank Direkt EFT Havale Limiti

Akbank Direkt ile tüm bankacılık hizmetlerini alabilir durumuna geliyorsunuz. Bunun için hesabınızdaki ayarlar bölümünde gerekli ayarı kendi isteğinize göre değiştirebiliyorsunuz. Bu hizmetleri bankanın müşteri hizmetlerinden de alabiliyorsunuz ancak burada daha tefarruatlı bir hizmetten bahsetmek mümkün. Firmalar özellikle çok personeli olan işletmeler bankalar ile aralarında bir maaş protokolü yapar. Bu anlaşma ile kişilere bazı haklar tanınır. Bu haklardan bir tanesi de ücretsiz eft havale gönderme ile bunlara bağlı olarak bazı limitlerde daha esneklik sağlanabilir. Bu esnekliklerden bir tanesi olan Akbank eft limiti yükseltme kişiye özel olarak verilen hizmetlerden bir tanesi de olabiliyor.

Okunmalı . Akbank ATM Para Çekme Yatırma Limitleri

EFT Yapmada Limit

Bankalar yüklü miktarlarda hesaplara sahip müşteriler ister. Nitekim bu sayede hesaplardaki paralar ile mevduat edinmiş olur ve kazanç sağlar. Bu nedenle hesaplardaki paraların başka bankalara gitmesini önlemek adına limit koyma gibi tedbirler alır. Bu tedbirler sayesinde günlükte olsa hesaplarda mevduat kalmış olur. Bu durum yüksek para yatırma imkanı veren ATM’lerin çok daha düşük para çekme tutarlarına sahne olmasına benzer.

Akbank EFT Havale limiti yükseltme işleminde havale biraz daha kolaydır. Nitekim bunun sebebi kendi banka şubeleri arasında yapılıyor olmasıdır. Yani kendi hesabından başka bankaya geçmez. Bu nedenle Havale limitlerinde esnekliğin daha yüksek olduğundan bahsetmek mümkün.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.