Kredi Almanın Yolu

Acil Kredi Veren Banka Hangisi?

05.02.2020
337
Acil Kredi Veren Banka Hangisi?

Acil paraya ihtiyacı olan kişi bu parayı kredi ile alabilmek için en acil kredi veren banka arayışına girer. Aramanın ana merkezi internet olsa da reklamlar arasında kalan tüketici hangi bankanın en acil kredi verdiğini bulmakta zorlanabilir.

Para ihtiyacının doğmasında aciliyet söz konusu olabilir. Bu hayati bir mesele olsa da kaçırılmadan alınabilecek ürünlerden de bahsetmek mümkün. Bu anlamda geçmiş yıllarda günlerce banka şubesinden gelecek haberi bekleyen tüketiciler günümüzde bu durumu kendi lehlerine çevirmiş durumda. Nitekim bankalar talep ile anında para ihtiyacınızı karşılama yollarını çoktan hizmete sokmuş durumda.

En Acil Kredi Veren Bankalar Şunlar

  • QNB Finansbank Enpara : Enpara Finansbankın müşterilerine sunduğu bir dijital bankacılık platformu. Bu mecranın banka şubesi bulunmuyor. Bu anlamda internet üzerinden ve mobil bankacılık ile kişiler işlemlerini kendileri yapıyor. Buradan yapılacak anlık başvuru ile onayın almasından sonra yine dijital ortamlarda kabullerin sonrasında bir kaç dakika içesinde krediniz hesabınıza yatmış oluyor. Enpara en acil kredi veren banka olarak tanımlanabilir.
  • Akbank Direkt : Akbank’ın dijital bankacılık platformu Akbank Direkt ve Akbank Mobil Direkt interent sayesinde kredi başvurusunu alıyor. Bu başvuruları sistem üzerinden değerlendirmesinin ardından sizin alabileceğiniz kredi limiti ve vadesini sizlere belirtiyor. Sizde bu limitler ve vadeler dahilinde kredinizi SMS onayı ile alabiliyorsunuz. Başvurunuz ile hesabınıza 50 bin liraya kadar kredi ihtiyaçlarınız yatıyor. Bu yatan parayı da hesabınızdan çekebiliyor yada dilediğiniz yere eft yada havale yoluyla gönderebiliyorsunuz. Aynı zamanda dilerseniz ödemelerinizi de bu mecrada yapma imkanlarınız bulunuyor.

Mantıken düşündüğünüz zaman en acil kredi veren banka sizin maaş aldığınız bankadır. Nitekim maaş müşterilerine bankalar ayrı bir hizmet sunuyor. Bunun yanında yine sahibi olduğunuz kredi kartınız limitini de kredi olarak bankanızdan çekebilme imkanı bulunur. Bu işlem için ise yapmanız gereken kredi kartına ait bankanın bir ATM sine giderek kredi kartınız ile giriş yaptıktan sonra kredi çekme işlemlerini takip etmeniz olacaktır. Burada bazı ATM’ler avans hizmeti  olarak sunuyor. Bir anlamda kredi kartınızdan avans çekmiş oluyorsunuz.

En acil kredi veren diğer bankalar ise şu şekilde sıralanabilir:

  • QNB Finansbank
  • Garanti BBVA
  • Denizbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Teb
  • İng Bank
  • Aktifbank

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.