Kredi Almanın Yolu

800 900 Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

21.01.2020
320
800 900 Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Kredi alımlarında ilk şart gelir olmasına karşın kredi notu düşük olan kişilerde buna engel oluyor. Bu anlamda yapılan sorgulamalarda kredi notu 800 900 aralığında çıkan kişilerin kredi almasına engel bir husus olmasa da bankalar genel olarak bu duruma sıcak bakmayabiliyor. Bu nedenle de kredi arayışında olan kişilerin merakla aradığı husus 800 900 kredi notuna kredi veren bankalar oluyor.

800-900 Puanla Kredi Alımı

İçindekiler

Bankalar herkese kredi pazarlamak ve para kazanmak ister. Fakat bu duruma BDDK yönetmelikleri ve bankanın kendi mevzuatında belirtilen hususlarda yanıt vermek zorunda olan finans kuruluşları her kredi talep edene kredi veremezler. Bu nedenle özelikle  ihtiyacı olan kişiler de mağduriyetlerinin önüne geçmek adına hangi bankaların vereceğinin arayışında oluyor. 800 900 kredi puanına başlıca Enpara ve QNB Finansbank ile devlet bankaları olan Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank kredi verebiliyor. Bununla birlikte şartlar oluştuğu takdirde kredi alabileceğiniz diğer bankalar da Denizbank, Garanti BBVA ve N Kolay Kredi ile sıralanabilir.

Anında N Kolay Kredi İnternetten

800-900 Kredi notuna sahipseniz öncelikli olarak internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvuruda en hızlı ve kolay yol internet bankacılığı oluyor. Sahibi olduğunuz ve kullandığınız bankaya göre değişiklik gösteriyor olsa da puan düşüklüğü ile kredi alımında kolaylık sağlayabilecek bankalardan birisi N Kolay Kredi alternatifleriniz arasında olabilir.

Enpara Kredi Alımı

Bir diğer etken ise dijital bankacılık ürününün tek adresi konumundaki enpara internet bankacılığı sayesinde kredi alınabilen bir hizmet. Buradan giriş yaparak anlık olarak krediye başvuru yapabilir ve gerekli onayların sonrasında da hesabınıza hemen yatmasını sağlayabilirsiniz. Kolay bir kullanım ara yüzüne sahip olan enpara sizlere önemli hizmetler verirken özellikle yapılan alışverişleri faizsiz taksitlendirme imkanları da sağlıyor olması önemli bir avantaj olarak sıralanabilir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.