Kredi Almanın Yolu

0 850 724 33 44 Nerenin Numarası?

0 850 724 33 44 Nerenin Numarası?

Sizi sürekli arayan numaralardan 0 850 724 33 44 nerenin numarası diye bir sorgulama yapabilirsiniz. Günümüzde dolandırıcıların artması nedeniyle bir çok tüketici arayan numaralara bakamaz oldu. Bu anlamda sizi de bu numara arıyorsa endişelenmeyin. Çünkü 8507243344  Passolig Müşteri Hizmetlerine ait.

Passolig Müşteri Hizmetleri 08507243344

Tüketici ihtiyacı olduğu zaman sorunlarını giderebilmek için müşteri hizmetlerini aramak ister. Bu nedenle de Passolig Müşteri Hizmetleri kaç gibi soruların cevabını arar. Kişi sahibi olduğu passolig kartı ile sorunlarını ve diğer hususlarda bilgi almak için bu mecrayı kullanabiliyor.

Bunun yanında passolig kartı sahiplerinin kart sürelerinin dolması, kartlarına dayalı olarak krediler ve diğer bankacılık ürünlerinin pazarlanması gibi hususlarda Müşteri hizmetleri tüketiciyi arayabiliyor. Bu durumda yabancı gelen numara nedeniyle tüketici de endişeye kapıldığı zamanlar oluyor. Zira 850 ile başlayan numaralar nedeniyle özellikle sosyal medyada olumsuz yorumlar bulunuyor.

Passolig Müşteri Hizmetleri Neden Arar?

Bu numaranın sizi aramasının ilk nedeni kartınızın süresinin bitmesi olabilir. Bu kartın kullanımı için süre uzatımı gerekir. Bu uzatım ise ücrete tabi bir hizmet. Nitekim Aktif Banka bağlı olarak sunulan kart ile maçlara girilebilirken kartınızın süresinin dolması ile maç izleme keyfinden yoksun kalabilirsiniz.

Bunun yanında yeni kampanyalardan bilgi vermek üzere aranmış olabilirsiniz. Özellikle bankacılık ürünleri için yapılan kampanyalar da siz hedef alınmış olunabilir. Bunun yanında kart sahiplerine ayrıcalıklı olarak sunulun kredi imkanları da bulunuyor ki bu krediler hakkında bilgi vermek içinde aranmış olabilirsiniz.

Passolig Nedir?

Kişilerin güvenli bir adımla maç izlemek üzere stadlara girmesi, olan olaylar ile olayları çıkarma açısında olumsuzluklardan uzak kalınması ve mutlu huzurlu maçlar izlemesi için geçtiğimiz yıllarda tüketicilere sunulan bir hizmet. Bu anlamda çıkartılan kartlar ile kulüplerde kazanç sağladı diyebiliriz. Trübünlerde oluşan olaylar neticesinde tribün güvenliğinin sağlanması açısından önem taşıyan bir husus passolig.

 Passolig Kartı Olanlara N Kolay Kredi

Maç izlemek üzere alınan Passolig kartı sahipleri internet üzerinden anında kredi alarak ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Almak istediğin kredi miktar ve ödeyeceğin vade tutarını seçtikten sonra paranı al menüsü ile N Kolay Kredi başvuru yapabiliyorsunuz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.